Akcesoria dziecięce

0
191

Akcesoria dziecięce, które zawsze warto mieć

Akcesoria mogą sprawić, że Twój wygląd będzie wyglądał inaczej. Wybierając modne dodatki, które pasują do Twojego stroju, zastanów się nad kolorem, skalą i stylem elementów i pamiętaj o tym.

Co jest bardziej frustrujące niż wybranie idealnego stroju? Próbuję wybrać idealną biżuterię, aby z nią współpracować.

Wspaniale jest mieć wybór, ale zbyt wielu może zmienić ubieranie w coś strasznego. Jeśli to brzmi znajomo, nie myśl przez chwilę, że jesteś sam! Kobiety na całym świecie utknęły co tydzień w tym kłopotliwym położeniu – jeśli nie codziennie!

W rzeczywistości kobiety spędzają średnio 90 minut tygodniowo w szafach, wybierając, co mają nosić.  

W jakie akcesoria dziecięce warto zainwestować?

Kiedy nosisz czarne, białe lub inne neutralne dodatki, akcesoria w dowolnym kolorze wyglądają stylowo i są skoordynowane. Jeśli jednak masz na sobie kolorowy strój, upewnij się, że akcesoria modowe się nie ścierają.

Wszystko to wraca do podstaw koła kolorów. Kolory podstawowe to oczywiście czerwony, niebieski i żółty. Drugorzędne kolory to te, które wynikają z mieszania dwóch podstawowych kolorów (tj. Czerwonego plus żółtego równego pomarańczowego).

Kolory podstawowe i drugorzędne, które są obok siebie na kole, są do siebie analogiczne . Działają bardzo dobrze razem, gdy są dopasowane na tym samym poziomie lekkości lub ciemności.

Gdzie kupić akcesoria dziecięce?

Jeśli chcesz zrobić wielką modę, wybierz kolory podstawowe i drugorzędne, które są naprzeciwko siebie na kole. Łączenie tych kolorów jest śmiałe i pełne przygód, a niektóre odcienie nie wyglądają tak dobrze, jak inne. Unikaj jednak partnerstwa czerwonego z zielonym, chyba że jest to okres świąteczny. Eksperymentuj, aby znaleźć najlepsze dla siebie kolory. Ogólnie rzecz biorąc, nie używaj więcej niż trzech kolorów w całym zespole.

Akcesoria dziecięce dla noworodków

Ważna jest także skala akcesoriów modowych. Kiedy nosisz wzory, najlepszym rozwiązaniem są proste akcesoria. Akcesoria i biżuteria, które są zbyt zajęte, sprawią, że odbitki będą wyglądały na lepkie. To samo dotyczy strojów marszczonych, cekinowych, haftowanych lub w inny sposób zdobionych: Noś dyskretne dodatki, aby podkreślić swój strój.

Ważna jest również skala i kształt torebki. Rozważ swój typ ciała oprócz tego, co nosisz. Wysokie, szczupłe kobiety wyglądają najlepiej z krótkimi, luźnymi torbami, takimi jak hobo i szpony. Drobne kobiety powinny unikać dużych torebek; te torby przytłaczają ich małe ramy. Krótkie panie powinny również unikać torebek z długimi paskami. Kobiety o dużych rozmiarach i kształcie klepsydry wyglądają fantastycznie dzięki średniej wielkości torebkom o strukturze lub pudełku, aby zrównoważyć ich krzywe.

Akcesoria dziecięce dla dziewczynek

Modne dodatki mogą określić Twój styl. Biała koszula i dżinsy lub prosta czarna sukienka mogą wyglądać zupełnie inaczej w zależności od wyboru torebki, butów, biżuterii i innych akcesoriów. Oto kilka typowych akcesoriów do rozważenia, w zależności od Twojego osobistego stylu:

  • Klasyczne dodatki – kolczyki z perłą lub diamentem, jedwabny szal, skórzane sprzęgło i klasyczne czarne pompy
  • Efektowne dodatki – kolczyki żyrandolowe, naszyjnik na szelkach, duży pierścionek koktajlowy, ozdobione kryształami sprzęgło, duże okulary i wysokie obcasy
  • Zabawne akcesoria – masywna biżuteria, torba hobo, opaski na głowę, chudy pasek i kolorowe baletowe mieszkania
  • Szorstkie akcesoria – gruba bransoletka, naszyjnik, torebka z kolcami i czarne skórzane botki
  • Akcesoria na dzień roboczy  – delikatny naszyjnik, klasyczny zegarek, duża tornister lub torba na ramię i obcasy kotka
  • Akcesoria na co dzień – bransoletka lub zegarek w kolorze cukierków, okulary Wayfarer, torba crossbody, czapki z daszkiem i buty do kolan lub sandały espadrille

Akcesoria dziecięce dla chłopczyków

Idź na wielką skalę: kochamy ponadgabarytowe akcesoria . Jasne i odważne akcesoria, które podkreślą Twój wygląd Drobne rzeczy: Wspaniałe akcesoria do upadku

Akcesoria mogą zabrać każdy strój z szarego na fab. Mogą również pomóc rozszerzyć garderobę, ponieważ dzięki jednej zmianie akcesoriów można uzyskać wiele wyglądu z jednej podstawowej sukienki. Aby wyglądać jak najlepiej, włóż tak dużo wysiłku w wybór akcesoriów mody, jak robisz główne elementy swojego zespołu.

Najpopularniejsze akcesoria dziecięce tego sezonu

Potrzebna jest duża wiedza i wgląd, aby koordynować biżuterię jak gwiazda. Na szczęście masz teraz kilka wskazówek, które pomogą Ci udoskonalić swój wygląd i ogolić trochę czasu, wybierając swój strój. Jeśli potrzebujesz wyszukanych naszyjników, wisiorów, kolczyków, bransoletek i pierścionków, nie szukaj dalej niż.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here