Biustonosze

0
199

Jak dobrać odpowiedni biustonosz?

Przy doborze biustonoszy u większości kobiet jest wiele wątpliwości. Nie wiemy, czy będzie dobrze pasować do naszej piersi, jeśli szelki okażą się niewygodne dla nas, jeśli będzie pasować do szerokości naszego tułowia itp. dzieje się tak dlatego, że nie wiemy, jak wybrać odpowiedni biustonosz.

Słyszeliście nie raz „mam 90 „” jednak w rzeczywistości nie jest to odpowiedni rozmiar. Przy wyborze biustonosza musimy wziąć pod uwagę obwód i miseczkę, więc liczba zawsze musi towarzyszyć literą.Kontur. Odpowiada numerowi (75, 80, 85, 90…). Jest on obliczany poprzez umieszczenie metra tuż poniżej piersi i pomiaru obwodu. Nazwijmy ten pokój nr X”.Puchar. To litera, która towarzyszy pokój. Okazuje się poprzez pomiar obwodu klatki piersiowej. Należy umieścić metr poziomo na obu ареол i otoczyć plecy. Pokój ten będziemy nazywać „pokój”.

Biustonosze – gdzie kupować?

Kilka z nich to kobiety, które naprawdę znają swój rozmiar biustu, i znacznie mniej tych, którzy wchodzą w momencie wyboru odpowiedniego biustonosza dla nich. Wybór biustonosza, który najlepiej czuje się do każdego ciała, jest konieczny i wykracza poza czynnika estetycznego, ale w grę wchodzi zdrowie i prawidłowe ułożenie pleców. Eksperci twierdzą, że poszukiwania idealnego modelu należy wziąć pod uwagę dwa czynniki: znać dokładne wymiary biustu i kupić optymalny biustonosz i w odpowiednim czasie. Jak znaleźć idealny biustonosz? Najważniejsze – pamiętać o dwóch koncepcjach opisujących rozmiar biustonosza. Oto zarys i Puchar. Pierwszy odnosi się do szerokości pleców i jest obliczana poprzez umieszczenie taśmy mierniczej poniżej piersi. Otrzymany teren musi być równy 15, i stąd powstaje wartość 80, 85, 90, itp., opisana na etykiecie.

Seksowne, koronkowe biustonosze

Po tym, jak wyraźnie dokładny rozmiar, nadszedł czas, aby przejść w poszukiwaniu dobrego modelu. Tak, istnieje wiele z dziesięciu czynników, które należy wziąć pod uwagę przed zakupem biustonosz, jak opisuje magazyn Elle:

– Nie musisz kupować biustonosz, Kiedy овулируете lub z linijką . W tym czasie piersi zwiększa się, a rozmiar może się różnić.

– Biustonosz nie powinien się do zaostrzenia i nie zostawiać śladów. Jego celem jest, aby zapewnić komfort i dostosować się do kształtu piersi i pleców, a nie odwrotnie. Jeśli nie czujesz komfort z modelem, lepiej zrezygnować z niej.

Czy warto kupić biustonosz zapinany z przodu?

– Środki należy często przeglądać, tak jak ciało się zmienia z wiekiem i, w konsekwencji, piersi też. Zanim kupić nowe staniki, należy przejrzeć rozmiar biustu.

– Im większe piersi, tym szersza powinna być drążek. Jeśli jest on bardzo cienki, to nie będzie prawidłowo utrzymać ciężar piersi.

– Nie wszystkie biustonosze są odpowiednie dla wszystkich okoliczności . W szczególnych przypadkach, takich jak karmienie piersią, po operacji piersi lub mastektomii, lub dla praktyki sportowej, należy znaleźć odpowiedni model dla sytuacji. Specjaliści polecają najlepszy wariant.

Jaki biustonosz wybrać?

– Prawidłowe rozmieszczenie szelki również ponosi problemy . Najlepiej, aby nie być poniżej linii biustu i nie być ani bardzo długim, ani bardzo krótki. Ponadto, nie należy zostawiać ślady na ramionach, tak jak to będzie równoznaczne z tym, że zbyt mocno ściskamy.

– Należy wziąć pod uwagę materiał i skład biustonosza . Oprócz wartości estetycznej, który jest stosowany do dziś, jego główna funkcja polega na zaczepie, a do tego konieczne jest, aby szerokość taśmy, tkaniny i rodzaj obręczy były najlepsze.

– Obręcz musi być przyklejone do klatki piersiowej i nie może być usunięty z ciała lub „zdruzgotany” piersią do góry.

Jak wyeksponować biustonosz w stylizacji

Obliczenie filiżanki nieco trudniejsze,ale nie niemożliwe. To jest zapisywane literami A, B,C, D, oraz E-i określa wielkość piersi. Aby to zmierzyć, trzeba tylko umieścić metr poziomo między obiema i obejść całe plecy. Wartość ta musi być pobrana z liczby obwodu, a wynik będzie od 12 do 30, jak zwykle. Uzyskana wartość odpowiada jednej literze i należy z następującym schematem: między 12 i 14 oznacza filiżankę A; między 14 i 16-B; między 16 i 18-określa filiżankę C; między 18 i 20-D. I tak dalej.

Jak schować ramiączka w biustonoszu?

Za każdym razem, gdy zwracamy się do naszego pocztowej bielizny, znajdziemy kolekcję biustonoszy w różnych kształtach i kolorach, ale zawsze po prostu wkładamy jeden lub dwa, w szczególności, zdając sobie sprawę, że wybrany jest najbardziej wygodne biustonoszem. Prawda?

Bez wątpienia idealny wygodny biustonosz to taki, który spełnia swoją funkcję i wygląda jak druga skóra: miękkie, nie  , nie uciska i nie przesadzają. Za każdym razem, kiedy idziemy na zakupy, zawsze trafisz na pokuszenie примархировать estetyczne i seksualną rzecz o tym, czego naprawdę potrzebujemy. Następnie my żałujemy i w końcu oddajemy go przyjaciółce lub siostrze w kolejce. Pytanie, które wszyscy zadajemy, – jaki jest najbardziej wygodny biustonosz?

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here