Czapki dziecięce

0
198

Czapki dziecięce – gdzie kupić?

Jak twierdzą pediatrzy, ważne jest, aby noworodki nosił kapelusz z pierwszych dni swojego życia. Głowa jest naprawdę bardzo  , a to oznacza, że ma ona tendencję do stracenia ciepło szybko i intensywnie. W ten sposób, czapka powinna być nieodłącznym akcesorium w zestawie dla dziecka, wykonana z bawełny w okresie letnim i wełny w ciągu okresu zimowego. W rzeczywistości dziecięce wełniane kapelusze – to nie jedyne wersji, dostępne dla zimy. Idziemy wraz z otwieraniem wtedy wszystkich modeli kapeluszy na rynku i co najlepiej pasuje do twojego dziecka.

Czapki dziecięce – na co zwracać uwagę przed zakupem?

Jaką czapkę wybrać?Twoje dziecko nadal zdjąć kapelusz? Czy on machał głową? Kapelusze z wierszami – najlepsze rozwiązanie w tym przypadku. Chronią one głowę i trzymają uszy. W pierwszych miesiącach jest niezbędnym akcesorium.

Berety, z drugiej strony, są wygodne i szczególnie modne. Każde dziecko będzie wyglądać urocza z czapką. Ważne jest to,że ten typ kapelusza nie ma pom-poms, więc to nie przeszkadza, gdy próbujesz wyciągnąć kaptur kombinezonu lub kurtki.

Tym nie mniej, pon-pon tak ładne jak twoje dziecko, kiedy je nosić! Małe lub duże, można wybrać z szerokiej gamy pom-poms i modeli kapeluszy. Tutaj znajdziesz czapki z lub bez strun, lekko wydłużone, czy nie. Kapelusz z pięknym pompon zawsze doda magiczny urok leśnych ścieżkach stylu małego.

Czapki dziecięce – rozmiary

Najlepiej zacząć od rozmiaru. Po pierwsze, trzeba zmierzyć obwód głowy dziecka. Większość europejskich producentów wykorzystują obwód głowy w swoich tabelach pomiarowych. Jak zmierzyć obwód głowy dziecka? Нехитро. Wszystko, czego potrzebujesz, to ruletka. Owiń go wokół głowy nieco powyżej uszu od środka czoła do tyłu głowy.

Jak tylko dowiesz się rozmiar, pomyśl o tym, jakiego typu kapelusze potrzebujesz dla twojego dziecka.

Wybierz właściwą kapelusz dla dziecka – krok po kroku.

Bajkowe czapki dziecięce dla dziewczynek

Akrylowe czapki również sprawi, że twoje dziecko ciepły. Akryl – to trwałe i stosunkowo elastyczny materiał, znany również jako wełna syntetyczna. Niemniej jednak, ma on tendencję do gromadzenia się ładunków elektrostatycznych, więc może być mały ładunek elektryczny, gdy zdejmujesz czapkę. Tylko niektórzy producenci korzystają z wysokiej jakości akrylu, który nie sprawia, że pilling i skutecznie zmniejsza gromadzenie się ładunków elektrostatycznych na włosach za pomocą bawełnianej podszewki. Akryl mniej воздухопроницаем, że trudniej uniknąć pocenia się . Więc jakie są korzyści z akrylu? Głównie cena i fakt, że on  i nie podrażnia skóry. On również nie traci swój kształt i łatwe do czyszczenia.

Czapki dziecięce dla chłopczyków

Z podszewką! Szczególnie dla dzieci. Kapelusze z podszewką doskonale nadają się do ochrony przed zimnem, lepiej pasują i dzięki bawełna włosy małego / a zawsze będą na miejscu. Nawet jeśli wybierzesz akrylową czapkę, twoje dziecko będzie chroniony/a, i elektryczność statyczna nie będzie się gromadzić. Kapelusze z bawełnianą podszewką mają jeszcze jedną ogromną zaletę. Głowa dziecka nie będzie się pocić i zawsze będzie dotyczyć materiału naturalnego.

Teraz, gdy wiesz 3 kroki, wszystko, co musisz zrobić, to wybrać styl, kolor i wzór. I nawet niektóre dodatkowe rozwiązania-czy muszą dostosować się do kurtce? Czy muszę również mieć szalik, aby dopasować lub kupowałem go osobno? Czy powinienem zrobić kapelusz niesamowite akcesorium, który różni się od zbyt zrównoważonego stylu?

Ale to po prostu przyjemność. W końcu lubimy ubierać naszych dzieci, aby wyglądały pięknie !

Czapki dziecięce na lato

To bardzo ważne, szczególnie dla dzieci, które nie chcą nosić nakrycia głowy, tak jak bardzo często kapelusz okazuje się na podłodze. To, co działa dla wszystkich typów szablonów z wierszami pod brodą. Ponadto, u niektórych kapeluszy jest „słuchawki”, więc masz dodatkowe zabezpieczenie od wiatru lub słońca.

Kapelusze z pom pom niezwykle popularne w zimie. Są najmodniejsze w tym sezonie i są dostępne w różnych kolorach, wzorach i różnych rozmiarach. Co ciekawe, prawdziwe futro pompona pozostaje nienaruszona, nawet w przypadku deszczu.

Jak prać czapki dziecięce?

Materiał czapki nie powinien powodować alergie i podrażnienia. Na zimne dni – 5 C najlepszym wyborem powinno być wełna, która jest naturalnym materiałem i ma termoizolacyjne jakości.Wełniane czapki nie wchłaniają zapachu, nie alergeny nie powodują podrażnień, posiadają właściwości antybakteryjne właściwości, są miękkie i przepuszczają . Gdy temperatura spada poniżej 12 ° C najlepszym rozwiązaniem jest wełna. Modele z dodatkową podszewką chroni przed niskimi temperaturami. W naszej ofercie można znaleźć oryginalne, zaskakujące i odważne modele, pasujące do osobowości dziecka. Nie zapomnij o kolorze kapelusza. Jeśli nasze dziecko nie lubi kapelusze, warto kupić ulubiony kolor dziecka. Mamy nadzieję, że teraz już wiesz, jaką czapkę wybrać dla twojego dziecka.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here