Garnitury

0
168

Czym kierować się przy wyborze garnituru? 

Wybór idealnego męskiego stroju zazwyczaj jest nieco trudne. Jednak, jeśli nie chcecie wyglądać bez zarzutu za każdym razem, gdy nosisz spodnie i amerykankę, śledź tym artykułem kosmetyczny dla mężczyzn, zapisz te 6 wskazówek, aby dowiedzieć się, jak wybrać garnitur.

Przede wszystkim należy wiedzieć, że każdy rodzaj stroju jest dla innej okazji. Jednak nie każdy ma różne stroje do wyboru w każdej sytuacji. Dlatego, jeśli chcesz wyglądać „pędzlem” za każdym razem, gdy nosisz garnitur, ale ostatnio trudno znaleźć coś, co naprawdę pasuje do ciebie w sklepach odzieżowych dżentelmena, należy zwrócić uwagę na te proste wskazówki i będziesz mógł wybrać idealny strój dla siebie:

Najmodniejsze kroje i kolory garniturów 

Kurtka garnitur-to, w zasadzie, wieszak, na którym będziesz wyglądać jego sylwetką. Dlatego ważne jest, aby ten amerykanin był dobrze sformułowane na ramionach, starając się, aby szew ramienia znalazł się w połączenie między obojczykiem, ręką i kością ramienia.

Co do  , jeśli kurtka nosi je, trzeba pamiętać, że są odwrotnie proporcjonalne do twojej figury. W ten sposób, ludzie, którzy mają kilka kilogramów więcej, należy wybrać dla małych  , podczas gdy bardziej subtelne, mogą wybrać kurtkę z bardziej widoczne  . Co do klapy kurtki, eksperci w modzie uznają, że ta część powinna dobrze przylegać do szyi, nie pozostawiając zmarszczek lub luzów pomiędzy klapie i szyją. Ponadto, wskazane jest, aby występował między 0,5 i 1,5 cm.

Marki oferujące najwyższej jakości garnitury 

Marynarka, Żakiet lub marynarkę, która dobrze pasuje, zawsze musi nosić pierwszy przycisk tuż poniżej pasa. Jeśli chcesz, aby kurtka garnitur odpowiadała ci, lepiej zapiąć pierwszy przycisk i zostawić drugą wolną.

Ponadto, należy pamiętać, aby rozpiąć kurtkę, kiedy usiąść, aby garnitur pozostawał idealnym, nawet w tej pozycji. Wysokie i smukłe mężczyźni mogą sobie pozwolić na sobie dwurzędowy garnitur, gdyż takie stroje nadają się najlepiej w najbardziej stylizowane силуэтах.Aby dowiedzieć się, że to idealna długość kurtki, po prostu stań prosto, ręce i ramiona prosto w dół. W momencie, gdy twój duży palec spada, to miejsce, gdzie musi odbyć długą marynarkę garnituru. Ale jeśli masz dość niski wzrost, zaleca się, aby kurtka pozostawała nieco wyżej niż kciuk.

Jakie garnitury najczęściej wybierają panowie? 

Długie rękawy, zwykle siać wiele wątpliwości przy zakupie garnitur. Najlepszym regułą dla prawidłowego wyboru jest podczas próby kurtkę, zegnij rękę pod kątem 90°. Tutaj trzeba sprawdzić, co pięść pozostaje prosto na nadgarstek, a koszula wystaje co najmniej jednego centymetra rękawy kurtki.
Większość marynarek lub kurtki zawsze mają otwór lub dwa w tylnej części, które mogą być umieszczone w centrum lub z obu stron. Należy wiedzieć, że otwieranie płaszcza w garniturze nie jest obowiązkowe, ale że stroje, które noszą w sercu, zwykle wyglądają bardziej formalnych strojów, podczas gdy ci, którzy go noszą po bokach, są bardziej przypadkowe lub sportowych kostiumów.

Wreszcie, jeśli chcesz iść zawsze w modzie, a twoje stroje nigdy nie przestają być trendem, to nie wahaj się zlać ciemne kolory, takie jak szary Marengo, granatowy lub czarny. W ten sposób, poza tym, nie będzie się wydawać, że możesz powtórzyć garnitur, jeśli wiesz, jak łączyć go z różnymi koszule i krawaty. Ponadto, zalecamy, aby znać różne rodzaje krawatów dla swoich koszul, z którymi można zaskoczyć innych.

Czy warto kupować garnitur przez internet? 

Kostiumy są synonimem dobrego męskiego stroju, i powinny one zwiększyć naszą sylwetkę, a nie odwrotnie. Ważne jest, aby sprawdzić siebie i poprawnie z precyzyjnym gwintem, błąd rozmiaru może zniszczyć nasz obraz. Aby nosić strój, który nie sprzyja, lepiej nie nosić go i spróbować inny typ stylu.

Przed zakupem, należy wziąć pod uwagę te wskazówki, szczególnie w takich strojach ze standardowych rozmiarów, tak, próbowałeś setki z nich, i nikt nie popiera. nadszedł czas, aby pomyśleć o tym, aby zrobić sobie garnitur w środku, twoje sylwetka będzie ci wdzięczny, to nigdy nie zaszkodzi kostium, wykonane specjalnie dla was ze swoimi dokładnymi pomiarami, choć od szycia do połowy już porozmawiamy w innym przypadku.

Jakie buty do garnituru wybrać? 

Jako ogólnej zasady zamknięcia przycisków pamiętaj to reguła; zawsze czasami nigdy. Pierwszy przycisk jest zawsze zamknięta, druga czasem, trzecia nigdy. Czyli, jeśli nosisz garnitur z trzema przyciskami, należy zamknąć pierwszy, jako opcjonalne drugim i pozostawiając trzeci  , choć są tacy, którzy mówią, że w tym przypadku pierwszy przycisk jest również dowolna. W przypadku dwóch przycisków trzeba nosić pierwszy zawsze jest zamknięty, a drugi jest opcjonalne. Jednorzędowy garnitur zawsze będzie zamknięty. Czarna koronka buty-idealny Joker zarówno do ciemnych, jak i dla najbardziej jasnych strojów. Jeśli wybierzesz szary garnitur lub gruntowych kolorach, można również wybrać brązowe buty. Niebieskie stroje obsługują dwa kolory. Najlepszy wybór dla opatrunku wieczornego stroju-czarne buty. Garnitur, który łatwo marszczy się, że będziesz wyglądać niedbale. Najlepsze materiały do zimy-z wełny lub kaszmiru. Flanela lub tweed również idealne ale tylko do strojów dnia.

Najważniejsze dodatki do garnituru 

Pełny wygląd, jak ten Boss Hugo Boss, z białą bawełnianą koszulę Z lekkim утком, pasem i futro buty i jedwabiu krawat plus regularne garnitur z dwoma guzikami produkcji amerykańskiej z 100% dziewiczej wełny, w cenie około 1100 zł.

Postaraj się wyróżnić najlepsze i ukryć najgorsze, spróbuj się bez lenistwa, ile trzeba, i wysiadać w lustro, aż znajdziesz swój idealny strój. Najważniejsze jest to, aby czuć się komfortowo i pewnie.

Naramienniki są odwrotnie proporcjonalne do twojej figurze, to znaczy, jeśli masz kilka kilogramów, wybierz małe naramienniki i zostaw wybitni naramienniki najcieńszym, ale nie przesadzaj z nimi.Wybieraj proste 2-przyciskowe stroje na worku lub  , tak jak jest to klasyczny krój, który zawsze będzie utrzymać się w czołówce, a także sprzyja wszystkich rodzajów ciała, marynarka lub kurtka, które są idealne, powinny nosić przede przycisk tuż poniżej talii, nosić ją, zapinany na guziki pierwszy przycisk i pozostawiając drugą wolną, i zawsze pamiętaj, aby rozpiąć kurtkę, kiedy czujesz, że nie wyglądasz

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here