Kapelusz

0
148

Jak zrobić kapelusz z papieru?

Nie tak dawno temu, kapelusze były niezbędnym akcesorium każdego garderoby, podczas gdy obecnie ich często ignorują. To wstyd, bo kapelusz Może wdziękiem upiększyć twarz, ozdobić sukienkę i właściwie określić (lub zastąpić) styl człowieka. Jeśli rozważasz możliwość odzyskać ten akcesorium jest w modzie, jesteś zakłopotany wyborem. Sekret polega na tym, aby znaleźć kapelusz, który pasuje do twojego wyglądzie, smaku, i, oczywiście, do twojego budżetu.

Wybierz odpowiedni kapelusz. Spróbuj szablon z szerokim rondem i niskie koroną (kopułą), na przykład, słońce paznokci, paznokci lub torbą z szerokim rondem. Szerokim rondem może zrekompensować wyrażoną długości twarzy. Клош, posunięta do brwi, może pomóc ukryć wysokie czoło i, jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki, stworzyć wrażenie, że masz krótszy czoło. Szerokim rondem kapelusz równoważy nawet pionowe linie.

Dziecięce kapelusiki

Spróbuj szablon, który daje. Wybierz nakrycia głowy ze średnim krawędzi, takich jak średniej krajowej worek, клош, клош, хомбургский wzór, czapka, baskijski lub prądowe wzór. Wszystko to doskonały wybór. Ten typ kapelusza równoważy szerokość czoła i zapobiega powstawaniu linii szczęki. Przechylanie kapelusz na bok, będziesz истончать twarz i przyciągać uwagę do oczu. W rzeczywistości, na twarzy doskonale nadaje się każdy model, za wyjątkiem tych, którzy mają dość duże gofry.

Spójrz na proporcje twarzy. W kształcie kwadratu długość twarzy prawie równa szerokości. Odległość od czoła do brody i od jednego policzka do drugiego są takie same. Szerokie czoło i wyrazisty podbródek są głównymi cechami twarzy kwadratowej formy.

Gdzie kupić kapelusz?

Spróbuj okrągłe wzory. Pewna i symetryczne strona potrzebuje kapelusz z okrągłym cech dla złagodzenia linii. Okrągła korona i krawędzi-to makijaż, ponieważ łagodzą kwadratową twarz i dają złudzenie, że jest ono dłuższe i bardziej okrągłe. Wybierz roletę kapelusz kowbojski kapelusz, model homburg, клош lub model toczek, aby mieć kobiece i кокетливое dotyk. Basków wydłuża i wygładza kontur twarzy. Niosąc pochyłą kapelusz na bok, złamiesz symetrię kwadratowej twarzy. Roleta kapelusz z parą okularów przeciwsłonecznych i wolne długa sukienka doda elegancki akcent do swojego wyglądu. Jest to idealne połączenie dla swojego wypoczynku na plaży.

Nie wahaj się wypróbować wszystkie rodzaje kapeluszy! Masz szczęście i możesz nosić wszystkie modele, które ci się podobają. Umieść dowolną kapelusz w harmonii z nastrojem dnia, jeśli jest on zgodny z ubrania, które nosisz. Spróbuj także kolczyki, naszyjnik i bransoletka. Kobiety z owalną twarzą mogą sobie pozwolić na każdy rodzaj kapelusza.

Kapelusz kowbojski jest hitem ostatniego sezonu

Dodaj trochę asymetrii do swojego wyglądu. Doskonale można nosić torebkę, kapelusz dziennikarza lub czapkę z daszkiem. Symetryczne osoba potrzebuje większej угловатости, czyli asymetrii, która daje wdzięk zaokrąglone linie, zmniejsza je. Dlatego też głównym celem-wybrać kapelusz, który pomoże usunąć uwagę ludzi od krzywych twarzy i złagodzić pierwsze wrażenie Grubej i krótki twarzy. Tak więc, lepiej wybrać kapelusz z wysoką koroną i prostymi krawędziami, aby nadać twarzy bardziej ostre powietrze. Ponadto, przyniósł pochylona do przodu, sprawia, że osoby wyróżniają się i daje jakąś definicję.

Kapelusz słomkowy damski na lato

Wybór odpowiedniej kapelusze-to wszystko o proporcjach. Znajomość właściwości twarzy pomaga zrozumieć odpowiedni model dla każdej osoby, i to dotyczy zarówno męskich, jak i kobiecych nakryć głowy. Oprócz rozmiar ma znaczenie także i kolor i materiał, typu: jedno słowo, ma kluczowe znaczenie w zgodności z ubrania, które nosimy. Na przykład, na styl bohemy będą doskonałe modele Panama, dla dorywczo wygląd i sport idą dobrze, jak baskowie, że baseball, aby położył stylowe możesz zdecydować się z słuchawek retro i обрамлений.

Aby zrozumieć kształt twarzy, trzeba oznaczyć ołówkiem do oczu następującymi punktami: linia włosów na wysokości skroni, linia włosów na czole, najbardziej odległe punkty symetryczne szczęki, kości policzkowych i do brody. Zmierz odległość między szczękami, między świątyń, najbardziej odległymi punktami szczęki i między niedożywionych osłoną i brodą.

Stylizacja, a w roli głównej kapelusz wojskowy

Długa twarz: jeśli odległość między niedożywionych osłoną i brodą znacznie przekracza inne miary, a to między szczękami zmniejsza się, to masz podłużną twarz. Kapelusz na wybór ma krótkie rozstępy lub spada do brwi, z okrągłą lub kwadratową koroną. Idealne są zabytkowe modele 20-tych i 30-tych. Celem jest, aby skupić się na oczach i osłabić podłużny efekt twarzy.

Owalna twarz: długa twarz dobrze proporcjonalnie z odległością między niedożywionych osłoną i brodą zawsze trochę się nasila. W tym przypadku wszystkie modele nadają się, jeśli korona nie przekracza szerokości kości policzkowe.

Okrągłą twarz: w przeciwieństwie do tego, długo, okrągłą twarz ma większą odległość między szczękami, które są mniej więcej takie same jak miary między linią włosów i podbródek. Podchodźcie do strukturalnych czapki kapłanów z szerokim rondem; unikaj słuchawek i czapek, które zbyt mocno przylegają do głowy.

Czarny kapelusz filcowy

Trójkątny osoba:  osoba ma dwa typy: gruszkę lub diament. W obu przypadkach będą odpowiednie asymetryczne kapelusze, które zaciągają uwagę na najmniej”ostre” punkt. Kwiaty lub inne ozdoby, stosowane na wysokości skroni i czoła dla  osób; rozciągnięte szerokie, odstające lub ozdoby na dole czapki dla diamentowych.

Osoba minutę: jeśli masz małe osoba, to dobrze, aby uniknąć modeli zbyt duże, ciasne szerokie. Wolisz klasyczne modele, Panamy lub miękkie czapki.

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here