Krawaty

0
173

Jak wiązać krawat?

Krawaty-to w ogóle odrębny świat. Cały wszechświat odzieży męskiej i elegancji, którą trzeba, aby zmusić rzeczy wiedzieć i opanować do perfekcji.

Ale pytań jest bardzo dużo i każdy powinien znać odpowiedź.

Na szczęście dla ciebie, z dzisiejszym artykułem dam ci wielką rękę, a ja postaram się odpowiedzieć indywidualnie na każde z tych pytań (i wiele innych).

Ale może masz inne ciekawostki, pytania o krawatach, jakie wybrać, czy jakiś konkretny rodzaj krawata, który nie wiesz, jak dopasować: oto jeśli tak, zapraszam wpisać w komentarzach do tego artykułu państwa jakiekolwiek pytania dotyczące tego tematu.

Krawaty – najmodniejsze wzory

W rzeczywistości rynek bardzo się zmienił w ciągu ostatnich kilku lat. Kiedyś regularnie wymieniali się krawaty nawet od 10/12 cm, podczas gdy dziś, szczerze mówiąc, nie widzę ich w sklepach. Ale jeśli nadal masz jakiekolwiek z tych znalezisk, które, być może, kupili wiele lat temu lub należały do ojca, należy je przechowywać w szufladzie jako affective pamięci. Nie koniecznie musi je nosić na co dzień…

Tak więc, przede wszystkim należy zwrócić uwagę na wymiar. Około 7 cm na oficjalne okazje, 5/6, aby bardziej nieformalne.

Krawaty VS muchy

Do krawatów, jednak, istnieje wiele różnych środków. Dlatego, aby zrozumieć, że jeżeli jesteś w wieku od 20 do 30 lat, są lekkie, kształtne i są lekkie, kształtne, w twoim przypadku idealny krawat będzie mieć szerokość 5 cm w nieformalnych sytuacjach, i 6/7 w bardziej formalnych.niezależnie od zawodu, możliwości, w której bierzesz udział, sukienka, którą masz na sobie, to nie ma znaczenia. Niezależnie od tego, gdzie kupiłeś ten krawat o szerokości 3/4 cm, ile zapłacił, kto ci powiedział, że to „cool”, nie obchodzi mnie to.

Rodzaje krawatów

Głównym jednak wiek ma duże znaczenie. Jeśli jesteś młoda, będziesz musiał zdecydować się na wąskie, nieformalne krawaty lub wciąż nie jest zbyt szerokie, nawet w oficjalnych sytuacjach. Jeśli jesteś starszy, bardziej szeroki krawat jest obowiązkowe, ale nie przegap W wyniku „bib”, proszę…

Czasami widzę starszych mężczyzn z takimi krawaty o szerokości pół metra, które naprawdę wyglądają jak śliniaki dla niemowląt. Dawaj, dawaj.…

Aby pomóc lepiej zrozumieć, teraz chciałbym dać ci kilka pokoi.

Standardowy krawat zwykle waha się od 6 do 8 cm szerokości. Jest oczywiste, że za każdym razem, kiedy mówię o szerokości krawata, mam na myśli w swoim najszerszym miejscu, w końcu „nogi” (nawiasem mówiąc, dwa paski krawat nazywane są „nogą” i „nogą”, i one są odpowiednio większe i węższe).

Jak nosić krawat?

Pod 5 cm krawat śmieszny, z dobrym światem wszystkich milimetrowych motyli, które widziałem w ciągu ostatnich kilku lat. Ja też lubię wąskie krawaty, ale do” wąskich ” mam na myśli 5 cm, oczywiście, nie mniej!

Jeśli  latach, typowy krawat powinien być zawsze na 7/8 cm, na każdą okazję. W twoim przypadku mało co chcesz pobrać: wąskie krawaty zostawiają je swoim dzieciom i wnukom. Śliniaki pozostawiają je do swoich dziadków (jeśli masz je jeszcze ma).

Idealny krawat męski w uroczystej stylizacji

W rzeczywistości, najważniejsze w wyborze krawata (nawet do koloru lub materiału) – jest to jego środek. Jeśli jesteś wysoki i chudy, będziesz boleć zbyt szerokim krawatem, podczas gdy jesteś dość mocny, cienki krawat był śmieszny. Tak więc, głównym, im bliżej krawat, tym bardziej dorywczo. Tak więc, im szersze, tym формальнее.

(Czy zauważyliście, że powiedziałem „formalny”, a nie elegancki? Szeroki krawat jest klasyczny i formalnym, w tym czasie jako „elegancki” może być zarówno wąskie, jak i szerokie, i bez krawata w ogóle. Elegancja – to zupełnie inna sprawa, niż to, co chcieliby, aby sprawić, byś uwierzył…)

Rozmawiałem … wąski krawat, podstawowy, nieoficjalny. Ale jest za wąski, to już nie jest przypadkowy, jest po prostu śmieszne.

To samo dla szerokich krawatów. Jeśli z dala odpowiada klasycznej i formalnej, krawat jest zbyt szeroki, to nie bardzo, ale, niezależnie od swojej roli i od wieku.

Z czego zrobione są krawaty?

Dlatego radzę się uspokoić, bo ta podróż może być dość długi. Więc zapnij pasy, usiądź wygodnie, i-zanim zapomnisz – zapisz ten artykuł teraz w czołówce Swojej przeglądarki, aby można ją znaleźć łatwo w przyszłości, za każdym razem, gdy masz wątpliwości.

Nie tylko czytanie, uwierz mi. Teraz już myślisz, że nie jesteś idiotą, i że jeśli przeczytasz coś pewnego, to pamiętasz, ale uwierz mi, uwierz mi:

Prędzej czy później trzeba będzie wrócić do tego artykułu.

Dlatego, ponieważ nie jesteś już tutaj, zrób mądrą rzecz i zapisz ten artykuł do ulubionych lub – jeszcze lepiej-jeśli masz możliwość wydrukować je na papierze. W ten sposób można czytać go bardziej spokojnie w przyszłości, za każdym razem, kiedy tylko chcesz.

Zanim zacznę, ja dodam jeszcze jedną rzecz: z oczywistych powodów (ponieważ na koncercie można by napisać całą książkę) wybrałem tylko kilka pytań o krawaty. Najważniejsze, odpowiedziałem Tutaj na pytania, które najczęściej zadają mi na ten temat i pomyślałem, że zrobię nam artykuł w blogu, aby można było zapewnić wszystkie moje sekrety do państwa dyspozycji.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here