Legginsy

0
195

Bawełniane legginsy – najwygodniejszy wybór na co dzień

Leggins-to ubrania, z ciekawym tytułem, która poszła na major w latach osiemdziesiątych i na początku lat dziewięćdziesiątych. I jak to często bywa w modzie, takie same obcisłe spodnie znowu w modzie w ostatnim czasie, ze względu na ich komfort, ale i seksualności. Zaczęli ponownie uczestniczyć w naszych szafach, począwszy od 2005 roku, ale w rzeczywistości nie są one zupełnie nowy ciuch. W latach 80-tych i 90-tych już nosili je, ale wtedy nazywaliśmy ich fuseaux…

Co to jest legginsy? Pamiętasz? To te spodnie, które bardzo dobrze przylegają i są w stanie opatrzyć nogę, którą mamy do dziesięciu lat temu, noszone pojedynczo, podczas gdy teraz najlepiej nadaje się do mini sukienek, długich wyrobów dziewiarskich i mini spódniczki. Dlatego możemy prześledzić historię tego bossa.

Eleganckie legginsy – czy coś takiego istnieje?

Obecnie legginsy to dla ich dopasowanie służą do podkreślenia kobiecego ciała i dlatego lepiej jest dla tych, którzy są szczególnie suche sylwetka, ale początkowo noszone przez mężczyzn. W niektóre obrazy, które pochodzą z IV wieku można prześledzić w odzieży, podobne wypowiedzi zawiesia wzięte pod tuniki lub sottotuniche razem na specjalnych pasów, którzy przybyli do Rzymu, dzięki Falangi: mamy świadectwa o tym dzięki za te prezentacje, otrzymane do nas.

Karol Wielki również używał ich w IX wieku, a jego ulubioną tkaniną był len.

Jak znaleźć najlepsze legginsy do ćwiczeń?

Począwszy od XIII, mężczyźni zaczynają się już nie nosić tuniki, i dlatego są one również zmieniają swój sposób ubierania się: skarpetki muszą być ściśle przylegają do nogi i ogarniając, więc wędrują od zawiesia do lnianych skarpetek lub строповых skarpetek. Byli niniejszej колготкой, którą trzeba było nosić, aby pokryć całą dolną część ciała, a tkaniny, z których zostały wykonane, były różne: wełna, len, jedwab, czy skóra. U nich może być noga, czy nie, i nawet, w niektórych przypadkach, u nich była podwójna funkcja pończochy i buty, będąc prawdziwymi skarpety na nią, i od tego czasu stały się one nosić nawet kobiety, ale w tych przypadkach było praktycznie niemożliwe, aby zobaczyć je, ponieważ były one pokryte z ich długimi ubraniami.

Legginsy bonprix – ogromny wybór

W ‚ 300 tego typu odzieży był szczególnie привилегирован szlachtą, i właśnie ze względu na jego cechy, aby być w pełni przylegającą do ciała, służy do podkreślenia znaczenia w społeczeństwie tego, kto go nosił.

Z końca XVI wieku, jednak zaczyna dominować realne zróżnicowanie między skarpety i rajstopy: dzieje się tak dlatego, że używanie spodni obecnie coraz bardziej powszechne i, w ten sposób, że już nie czuje potrzeby, aby nosić rajstopy.Po prostu hollywoodzkie aktorki zrobili go jak apripista w tym powrocie do stylu lat osiemdziesiątych, czasami decydując się nawet kilka odważnych zgodności, jak tylko są w stanie zrobić, i co wtedy często staramy się naśladować dla naszej woli być bardziej podobni do nich. Niektóre przykłady: Jessica Alba, znany wykonawca filmu” Fantastyczna czwórka”, która próbowała zachęcić prawie niepowtarzalny styl Audrey Hepburn wraz z балеринами; Carmen Electra, która zdecydowała się nosić te super obcisłe spodnie, aby podkreślić jej idealna sylwetka wszystkie krzywe.

Z czym nosić legginsy?

Następnie wracają, aby uczestniczyć w szafie spodnie i krawaty w XVIII-XIX wieku, ale z bardzo dokładną funkcją. Możesz wybrać, aby przynieść zawiesia tylko w oficjalnych sytuacjach: one białe i satynowe, koloru i materiału, który nie łapie się wyróżniać, gdy są one przynoszą, przychodzą do kolana i schodzą wąskie wzdłuż ciała. Różnica w spodniach, które noszą zamiast tego podczas codziennego życia, jest tak oczywiste.

Do tego momentu używanie spodni było wyłącznie męską domeną, a więc kobiety, dla ich roli, uznać poniżej w społeczeństwie, nie można ich nosić. To 50-tych i 60-tych 900-tych, jednak, Coco Channel realizuje stanowcze zmiana trasy, wpisując spodnie nawet w kobiecym przebraniu.

Czy legginsy wyszczuplające działają?

Zawsze w tym czasie projektant mody Emilio Пуччи sprawia, że spodnie inspirowane stylem rybaków, które kończą się tuż poniżej kolana, którego sukces kontynuuje dziś być modne nawet w naszych czasach.

Z biegiem lat moda przemija, nawet wpływem wydarzeń politycznych tego czasu: w latach 70-tych, okres, w którym kobiety przez ruch feministyczny chcą uczynić go bardziej niezależnym, ubrania wybrane inspiracje w stylu tych mężczyzn, podczas gdy w ciągu następnej dekady, okresie, w ciągu którego hasło będzie działać i się kłócić, kobiety wolą wygląd, zdecydowanie bardziej kobiecej powtarzające się okresy mody, wracają w naszych szafach, nawet na odległość dekad. To jest trochę to, co stało się z legginsami, choć w przeszłości były one nazywane różnymi nazwami (fuseaux lub panta-Panty). Jak każdy modny szef, legginsy również nie mogą być pociągnięci дивами z naszego domu i robić Hollywood.

 

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here