Portfele

0
200

Portfele męskie diesel dla eleganckiego mężczyzny

Nadszedł czas  ! Dla każdego projektanta jest bardzo trudne, nie chce nowego portfela w każdym sezonie. Edycje kolekcji przynoszą piękne torebki w różnych kształtach i rozmiarach, a mimo to magiczny czas, znalezienie odpowiedniego często staje się wyzwaniem.

Istnieje prosta zasada, która należy pamiętać, że obszar ciała, w którą wpada dolna część portfela, to ta, która będzie podkreślać. Dlatego, jeśli mamy małe biodra, torba, która dociera do tego punktu, będzie idealny do ich zaznaczenia.

I odwrotnie, jeśli mamy duże biodra, wybierzmy ten, który siedzi nad naszą linię talii, aby nosić tam wszystkie spojrzenia. Z maxi torby i miniaturowe portfele tak modne, jest to czynnik, aby zwrócić uwagę. Oczywiście, możemy dodać do każdego trendy, ale biorąc pod uwagę, przy wyborze, że rozmiar pasuje do naszego ciała.

Mini-portfele zostaną utracone przy bardzo wysokich dziewczyn, a maxi-torby sprawi, że wygląd jest bardzo ruchliwych w  . Średnie wymiary pochodzą z wszystkich!

Jaki portfel damski wybrać?

Portfel jest głównym towarzyszem każdego człowieka. Dlatego wyjaśnimy ci, dlaczego skórzany portfel jest jednym z najlepszych wyborów przy wyborze metody, aby zachować swoje najważniejsze rzeczy z dnia na dzień.

Portfele są obecne w naszych kieszeniach, koszulach lub kurtkach, dlatego w ostatnich latach stał się on częścią naszej osobowości.

Czasami trudno znaleźć czas, aby to zmienić. To staje się tak ważnym i osobistym częścią nas, że nam trudno się z nią pożegnać.Wszyscy spędzamy to kilka razy w naszym życiu, a następnie nadszedł czas, aby zadać właściwe pytania, aby zaakceptować nowego partnera, który będzie wierny nam w ciągu kilku lat.Wybór portfela-to przede wszystkim zaznaczyć punkt w swoim stylu,i dlatego zadaniem jest często o wiele trudniejsze, niż się wydaje. Dlatego, jeśli chcesz zmienić portfel, oto 5 porad dotyczących wyboru swojego skórzanego portfela:

Jaki portfel męski wybrać?

Twój wybór będzie zależeć od relacji, które chcesz zbudować ze swoim portfelem. Nie oszczędzaj na budżecie, jeśli potrzebujesz portfel, który nie planujesz zmieniać przez dłuższy czas.

Większość męskich portfeli, sprzedawanych we Francji, znajdują się w „europejskim” formacie (11 x 15, aby otrzymać bilet na 500 euro, nie składając go).

Tym nie mniej, w Crasobrand wybraliśmy kilka mniejszą miarę (11cm x 7cm), znacznie bardziej elastyczną i wygodną, która nie jest wypukła i okazuje się o wiele bardziej estetyczne. Tak, nie rezygnując z żadnych świadczeń.
Wybór portfela-to przede wszystkim zaznaczyć punkt w swoim stylu,i dlatego zadaniem jest często o wiele trudniejsze, niż się wydaje. Dlatego, jeśli chcesz zmienić portfel, oto 5 porad dotyczących wyboru swojego skórzanego portfela: odpowiedź na to pytanie jest podmiotowa, właściwe każdemu człowiekowi. Tutaj możemy odróżnić wygląd od wewnątrz.

Portfel – gdzie kupić

Jest to ważne dla życia twojego portfela. Jak każda odzież, dla tego akcesorium dostępne są różne materiały.

Jak można sobie wyobrazić, niektóre utwory zwiększą cenę portfela. W dolnej części skali znajdujemy plastik, tkaniny, nylon, syntetyczną skórę itp., a następnie przychodzi wełna i, w końcu, skóra. Jak w każdym skórzanym produkcie, cena wzrośnie w zależności od zwierzęcia, z którego pochodzi.

Skórzane portfele Crasobrand wykonane są z 100% szlachetnej skóry krowy, co daje wytrzymałość i trwałość powyżej przeciętnego w wyjątkowej cenie.

W tym aspekcie twój kryterium dowodzi. Na rynku jest wszystko: od ekstrawaganckich zwolnień do diamentowych inkrustowane portfeli. Ważne jest, aby portfel wyglądał tak, jak chcesz, i nie wstydźcie się go wyciągnąć.

W Crasobrand mamy trzy warianty kolorów dla każdego projektu portfela, tak, że można wybrać ten, który pasuje do twojego gustu i stylu.

Portfel marki Diverse

Oczywiście dodatki w szatni mają kluczowe znaczenie przy ubieraniu się i wyglądać dobrze; dlatego każda kobieta ma w swojej szafie wiele z nich, ale wśród najbardziej ulubionych-torby.

I to właśnie te akcesoria wyróżniają się dużą użyteczność i funkcjonalność . Pomagają nam z dnia na dzień radzić sobie z codziennym funkcjonowaniem; jednak nie wszystkie kobiety wiedzą, jak wybrać najbardziej odpowiedni z nich zgodnie z fizycznego kontekstu, jaki posiadamy. Im lepszy twój wybór, tym lepiej poczujesz i zobaczysz siebie..Jeśli jesteś wysoka kobieta, upewnij się, że zawsze wybierz wielki projekt. Jeśli jesteś niskiego wzrostu lub mała, weź ze sobą mały portfel, jak zaleca blogger  Rodriguez „”portfel powinien dać ci równowagę i być proporcjonalny do wzrostu gospodarczego lub ciała”.

Jak czyścić portfel?

Portfele prostych cięć i kształtów będą wyglądać lepiej u kobiet z ostrą krzywych; przeciwnie, jeśli są lekkie, kształtne, wybierz ten, który ma zaokrąglone linie; w ten sposób można podkreślić ich.

W tej części również ważne jest, aby monitorować bilans, który ten dodatek da naszych ciał; w związku z tym, jeśli masz duże piersi lub zaokrąglone ramiona, upewnij się, że uchwyt torby długa i uderza poniżej pasa. Jeśli masz szerokie biodra, zadbaj o długości i upewnij się, że nie przekracza twoją talie; w ten sposób będziesz wyglądać bardziej stylizowane figury .

Jak odnowić zniszczony portfel?

Jeśli nie chcesz wydawać duże sumy pieniędzy, trzeba będzie zakupić dobrej jakości. Pamiętaj, że worek można wykorzystać w różnych sytuacjach; dlatego lepiej zainwestować w trwałe; dlatego sprawdź nie tylko materiał, ale i podszewka, zapięcie, szwy i tak dalej.

Chociaż to nie jest nienaruszalne zasady, żywe kolory i pastele wyglądają lepiej latem i wiosną; podczas gdy ciemne robią to lepiej w zimie i jesieni. Ponadto, należy pamiętać, że kolor portfela powinien być harmonijny z garderobą, który nosisz; neutralne kolory dobrze ze wszystkim.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here