Walizki

0
193

Czym kierować się przy wyborze walizki? 

Walizki, bagaż podręczny i inne rodzaje bagażu mają wiele wspólnego. Te zazwyczaj pochodzą z kółkami, uchwytem i zamkami. Ale nie wszystkie są sobie równe. Czy planujesz nadać bagaż na prezent w okresie świątecznym, czy po prostu trzeba kupić nowy bagaż przed podróżą, można dowiedzieć się różnice trudną.

Najlepszym rozwiązaniem jest rozpatrzenie wyników naszej ankiety satysfakcji bagażu, wysłanej 65 000 członków Consumer Reports. Respondenci powiedzieli nam, że rozstaw osi pojemność i trwałość są jednymi z najważniejszych czynników, które należy wziąć pod uwagę przy zakupie bagażu. W rzeczywistości, zdaniem ponad 27 000 członków, którzy ocenili swoją walizkę, zadowolenie z jego trwałością okazało się największym predyktorem ogólnego zadowolenia.OO dużo. Bagaż przeznaczony do przechowywania bardziej ciężkiego ładunku, również musi mieć solidne uchwyty i koła, aby pomóc osobie używającej go.

Walizka – mała czy duża? 

Celem tego przewodnika jest prosta-zapoznania się z pewnymi cechami, które stanowią doskonały bagaż. Dam ci 11 porad, które pokażą ci, jak kupić wysokiej jakości bagaż, który powinien trwać fo, jeśli dużo podróżujesz służbowo i pobyt w średnio od 3 do 5 dni, więc to będzie dobre rozwiązanie pójść na 23″ do 24″ średni bagaż rejestrowany. Jeśli często wyjeżdżamy na weekend, 18-20 ” international carry on będzie bardziej dopasowane do twoich potrzeb.

Na rynku można kupić różne torby i bagaż. Jeśli ktoś się spieszy, pokusa-wybrać ten, który jest „w porządku” lub wystarczająco dobry”.

Niestety, dość ładna torba często nie jest prawidłowym torbą. Mając złą torba może oznaczać, że właściciel w końcu przytłacza go, jeśli jest zbyt mały, lub nosić kawałek, który jest zbyt kłopotliwe, aby dźwiganie, jeśli worek jest zbyt duży.

Walizka na kółkach – wygoda i praktyczność 

Podróżnik musi się martwić o ograniczeniach wagi na lotnisku. Jeśli ma do czynienia z ograniczeniami wagi i drastycznie ograniczyć ilość rzeczy, które on przynosi z sobą, bo bagaż zaczyna się dość ciężki, to może potencjalnie stworzyć problem.

Wybór sportowa torby zamiast zwykłej walizki może być bardziej praktyczne rozwiązanie dla człowieka, który chce coś lekkiego i faktycznie nie dba o innych funkcjach, które może mieć tradycyjny bagaż.

Bagaż nie może ważyć zbyt dużo. Bagaż przeznaczony do przechowywania bardziej ciężkiego ładunku, również musi mieć solidne uchwyty i koła, aby pomóc osobie używającej go.

Walizki Wittchen – jakość w parze z elegancją 

Kolejną zaletą posiadania gwarancji polega na tym, że w przypadku uszkodzenia torebki do gwarancji właściciel musi gdzieś wysłać tę torbę, aby został odnowiony. Mu nie trzeba wydawać dodatkowych pieniędzy na wymianę. Nie wszystkie produkty są produkowane lokalnie w USA. Również dobrze znany jest fakt, że niektóre kraje sprawiają, że niektóre produkty lepiej. Godny przykład – niemieckie noże typu miasta solingen. Ludzie w garmażeryjnego wiedzą, że te noże są najlepsze i bardzo nieliczni mogą porównać.

Ważne jest, aby część bagażu została wykonana solidnie, ale również ważne jest, aby była ona wykonana w taki sposób, aby nie ważyła zbyt wiele.

Rzadko kto podróżuje z pustym bagażem. Zwykle pełen ubraniami i innymi przedmiotami.

Jak spersonalizować swoją walizkę? 

Oczywiście, że odpowiedni rodzaj torby zależy od czasu trwania podróży, a także z przedmiotów, które człowiek w końcu bierze. Dlatego może być przydatne mieć różne części bagażu i rozmiary do wyboru.P lat! Większość ludzi, którzy kupują bagaż, mogą nawet nie pamiętać, jak ważna jest obsługa klienta. Oczywiście, gdy człowiek kupuje tani bagaż w sklepie internetowym, takim jak Walmart of Target, może nie uzyskać wiele z punktu widzenia obsługi klienta.

Ale obsługa nadal bardzo ważne. Zawsze należy zwrócić uwagę na to, jak długo firma jest na rynku i sprawdzić, czy ich obsługa klienta jest do tytoniu.

Jakie przegródki powinna mieć idealna walizka? 

Najlepiej, byłoby miło mieć numer kontaktowy, gdzie prawdziwy człowiek odpowiada na linii telefonicznej podczas rozmowy o wszelkich zapytaniach. W najlepszym wypadku dobrze jest mieć kontakt e-mail dla prostych zapytań. Ważne, że część bagażu pochodzi z gwarancją tego, że produkt będzie w dobrym stanie przez określony czas.

Są ludzie, którzy mogą być twardzi ze swoim bagażem, ale firma, która ma gwarancji na swoje produkty, może stać za nimi i być poświadczony kupującego, że mogą one wytrzymać zużycie.

Dlaczego ważne jest, by Twoja walizka się wyróżniała? 

Duża część bagażu sprzedaje się dziś z kołami. Celem jest, aby dowiedzieć się, czy należy uzyskać cztery koła lub dwa. Podróżni, którzy wolą się zatrzymywać w czterech kołach walizki, jak oni, bo oni mogą się obracać o 360 stopni, co sprawia, że łatwo manewrować. Z czterema kołami można łatwo toczyć bagaż obok ciebie, przed tobą lub za tobą. Również łatwo poruszać się w przejściach samolotów i innych ciasnych miejscach. Ale jest i druga strona:jeśli znajdziesz się na stoku, bagaż może uskoczyć.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here